Low Fog Machine 3000W


Çmimi: 106,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Low Fog Machine 3000W
????Makina e mjegullës së ujit DW-3000 krijon një mjegull drithërues që ulet në dysheme dhe shpërthen pa u ngritur. Duke përdorur teknologjinë tejzanor, nevojat për akull të thatë eliminohen, nevojat kryesore për ujë të distiluar ose ujë të pastër, të sigurt për të gjithë mjedisin dhe kursimin e kostos, ju nuk duhet të merren më me rrezet e akullit të thatë. DW-3000 është kursim hapësinor dhe prodhim i përshtatshëm i mjegullës me përdorim të vazhdueshëm me vëllim ose timer të vazhdueshëm.
????Vetem Per 849 Euro
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.