e

Set Kamerash 2.1MP


Çmimi: 15,750 LEK /Set
19 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Set Kamerash 2.1MP
????Ndiq cdo levizje qe ndodh ne biznesin, shtepine, apo ambientin e punes duke instaluar kete set kamerash. 
????Cilesia: 2.1MP, Lente 3MP, 1080p, HD????
????Nuk eshte e domosdoshme per nje IP Statike, monitorim shume i paster gjate nates ne ambiente te pandricuara fale night vision. Mund ta ndjekesh nga cdo lloj smartphone shume thjeshte, regjistron ne Hard Disk,
????Ne set perfshihen: 4 kamera, DVR, te gjitha kabujt, karikues, maus.
????Ky produkt shoqerohet me 1 Vit garanci!
????Vetem Per 125 Euro
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.