e

Orbitrek


Çmimi: 19,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Orbitrek
????Pajisje fitnesi me funksion te dyfishte e cila perdoret dhe si step dhe si biciklete. Opsionet: puls zemre, kalorite e harxhuara, distanca, koha e harxhuar, shpejtesia.
????Vetem Per 19.999 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.