e

Kasetofon DVD Me Touch Screen


Çmimi: 11,499 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Kasetofon DVD me Touch Screen, USB, Bluetooth, SD Card, Aux, MP3, MP4
Car Dvd 6.2" Touchscreen, lexon DVD, TV, Ofron nderlidhjen me bluetooth me cdo lloj Smartphone, Radio, SD Card, Aux.
????6.2" Double Din In Dash Sistemi Universal Car Multimedia me DVD / VCD / CD / MP3 / MP4 / USB / SD / Radio / RDS / iPod / BT / Aux In
????Paneli Digital HD (800x480) rezolucion TFT LCD Fixed
E ndërtuar në Radio Tuner, Mikrofoni i Brendshëm, Hyrja e Kamerës së Rearview
Micro SD Card dhe Port USB në Panelin e Parë. Gjithashtu vjen me telekomandë.
????Vetem Per 11.499 Leke. 
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.