Bokse Pioneer Per Makine 10CM


Çmimi: 1,499 LEK /Set
//
Shto në shportë

????Bokse Pioneer Per Makine
•Set i bokseve me diameter 10cm.
????Vetem Per 1.499 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.