Total Crunch


Çmimi: 8,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Total Crunch???? 
Produkti inovativ dhe i shumekerkuar.
Mos shpenzoni kohe dhe para ne palester pasi ne e sjellim ate te ju.
Suksesi i kesaj pajisje eshte stervitja e te gjithe trupit tuaj me nje levizje te vetme. 
Formoni gjithe muskujt tuaj duke filluar nga AB Dominalet(barku), kembet, krahet, shpatullat, gjoksi, glutet duke ngritur vetem peshen tuaj per te krijuar trupin e enderrave.
Shikoni rezultate te dukshme qe ne javen e pare.
Pajisja eshte lehtesisht e perdorshme nga te gjitha moshat dhe mund te paloset ta vendosni kudo ne shtepine tuaj pa zene vend. 
Cmimi => 8.999 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.