Orbitrek


Çmimi: 27,999 LEK /Cope
27 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Orbitrek
????Pajisje 4 ne 1. Ju mund te ushtroheni ne shtepi me stepin, bicikleten, tuisterin dhe girat vetem ne nje paisje inovative. Paisja eshte full me opsione e cila ka 5 ekrane qe ne te njejten kohe tregon pulsin, kalorite e harxhuara, distancen, shpejtsine, kohen e harxhuar.
????Vetem Per 27.999 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.