e

Varke Loder


Çmimi: 2,999 LEK /Cope
2 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Dhuratat per Vitin e Ri erdhen????
???? Varke skaf me telekomande????
Me bateri te karikueshme ????
Rezistente ndaj ujit ????????
Shpejtesia 25km\h.
Vjen ne paketim me telekomanden perkatese.
Vetem per 2.999 leke????????
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.