e

Kasetofon Per Makine


Çmimi: 1,990 LEK /Cope
1 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????????➡️????Kasetofon me USB , AUX , SD card,BLUETOOTH
???? Behet i juaji vetem per 1.999 Leke. 
???? Lexon formatet MP3/ WMA.
????Telekomande per komandim ne largesi. Manual perdorimi.
????Me dalje Fuqie 4x50W.
????Me 2-Output per Amplifikator te jashtem.
????Permasat: 19x10x6 cm.

- Fixed panel
- Digital color LCD display
- Color button illumination
- Compatiable with MP3 Playback
- Support USB/SD/MMC card input
- Electronics tuning Sereo FM radio receiver
- Auto preset and store 18 FM stations
- Preset EQ: POP/ ROCK/ CLASSIC/ JAZZ
- Treble, Bass, Balance, Fader, Volume control
- 4 channels highpower output (output level is optional)
- Front AUX-IN
- RCA output
- 12pin rear connector
- DC 12V power supply

  • Type: Car MP3
  • Placement: Dashboard
  • Voltage: 12/24V
  • Format: MP3
  • Model: Ty-1407
  • Power IC: 7388IC/1028IC
  • Load Impedance: 40hm
  • Color: Black
  • Screen: LCD Screen


Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.