Bokse Makine Pioneer 220W


Çmimi: 1,699 LEK /Set
1 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Bokse Makine Pioneer 220W 
•Set i bokseve me diameter 16cm.
????Vetem Per 1.699 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.