Çadër Me Çikrik 3x3m


Çmimi: 7,990 LEK /Copë
//
Shto në shportë

????Çadra ideale për ambjentet e jashtme.
▪️Sot me çmim në ofertë.
▪️Çadra ka përmasat 3x3 metër.
▪️Materiali i çadrës është poliestër + alumin.
▪️Mekanizëm i thjeshtë që mundëson hapjen dhe mbylljen e shpejtë.
▪️Në gjendje vetëm ngjyra e kuqe.
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.