Mini Robot LED RGB


Çmimi: 7,490 LEK /Copë
//
Shto në shportë


Channel: 9/14
Control mode: DMX512, master/slave, sound active, automatic
Voltage: AC 100-240V/50-60Hz
LED quantity: 7
Power consumption: 7 * 10W
LED: high power
Mixing color: RGBW mixing color
Pan/tilt: 540° / 270°
Electronic dimming: 0-100%
Plug type: US
Lifetime: 100,000 hours
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.