Glob Ndriçues Me Yje


Çmimi: 790 LEK /Copë
//
Shto në shportë

????Glob Ndriçues Me Yje
▪️Transformoni dhomat e vogëlushëve tuaj në një galaksi plotë yje dhe ngjyra.
▪️Krijon një atmosferë të këndshme dekorative.
▪️Me efekt rrotullimi 360°.
▪️Ngjyrat e ylberit në dhomën tuaj.
❌Vetëm Për 790 Lekë❌
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.