GPS Mini A8


Çmimi: 1,490 LEK /Cope
76 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????️Gjeni gjithmonë vendndodhjen e sendeve dhe mjeteve tuaja me rëndësi.
????GPS Mini A8
▪️Mund ta vendosni kudo: Në makinë, në çantë, në qaforen e qenit, në çantat e shkollës, etj.
▪️Punon me kartë SIM.
▪️Përmasat: 43.2 x 32 x 13.6 mm.
▪️Pesha: 30g.
▪️Bateri e rikarikueshme 3.7V, 500mAh.
Vetëm Për 1.490 Lekë
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.