Kamer Inteligjente 1MP, Full HD


Çmimi: 2,490 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Kamer Inteligjente 1MP, Full HD
Monitoro ambientin e punës, shtëpinë apo biznesin tënd me këtë super kamer inteligjente.
Mund ta monitorosh nga PC, Regjistron në SD Card.
E pajisur me bokse audio të implementuar që të jep mundesinë të flasësh në ambientin ku e ke montuar dhe njëkohësisht të dëgjosh falë mikrofonit me cilesi të lartë që ka.
Me anë të aplikacionit që instalohet në çdo smartphone ti mund ta lëvizesh dhe ta fokusosh atë ku të dëshirosh me anë të joystickut.
Vetëm Për 2.490 Lekë
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.