Boks Me Bluetooth Mini BoomBox


Çmimi: 4,490 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Boks Me Bluetooth
Lidhet me telefonin me anë të Bluetoothit.
▪️Cilësi e pastër e zërit dhe bass fantastik.
▪️Fishë USB për karikim + Fish AUX.
▪️Dorezë mbajtëse për transport të lehtë.
▪️Përmasat: 35 x 15 Cm.
Vetëm Për 4.490 Lekë
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.