Kamer Inteligjente 2MP, Full HD


Çmimi: 3,590 LEK /Cope
//
Shto në shportë

???? Kamer inteligjente 2MP, FULL HD
Cilesia maksimale.
Kontrolloni nga telefoni ne kohe reale nepermjet aplikacioneve.
Bokse zeri (degjoni dhe flisni drejteperdrejte).
Monitoro ambientin e punes, shtepine apo biznesin tend me kete super kamer inteligjente.
Mund ta monitorosh nga PC.
Regjistron ne SD Card.
Mund ta levizesh dhe ta fokusosh ate ku te deshirosh me ane te joystickut.
Vetem Per 3.590 Leke
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.