Sistem Alarmi Me Kamer


Çmimi: 11,990 LEK /Cope
14 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Sistem Alarmi Me Kamer Sigurim Ambiente????
????Shkarkoni aplikacionin ne telefonin tuaj dhe merrni ne kohe reale njoftime nga sistemi.
▪️Siguroni shtepine ose biznesin tuaj.
Cmimi Ne Oferte Vetem Per 11.990 Leke
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.