Set Me Llamba LED C6 H7


Çmimi: 1,199 LEK /Set
73 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Set Me Llamba LED C6 H7
Modeli: H7
Temperatura: 6000k
Ngjyra: E bardhe
Fortesia e drites: 3800lm
Potenciali: 12V, 36W
Vetem Per 1.199 Leke

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.