Kasetofon Android Per Makine


Çmimi: 14,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Kasetofon Android Per Makine
Permasat: 17.5 Cm x 10 Cm.
Car DVD Full Touchscreen.
Double Din In Dash Sistemi Universal Car Multimedia me MP3 / MP4 / Radio / RDS / Bluetooth / GPS / WiFi / Android.
Paneli TFT Screen (1440x234) High Resolution.
Built-in Navigation.
E ndertuar ne Radio Tuner, Mikrofoni i Brendshem, Hyrja e Kameres se Rearview.
Gjithashtu vjen me fishat perkatese dhe fishat e GPS.
Mundesi pergjigje telefonate me Bluetooth.
Vetem Per 14.999 Leke

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.