Teleskop MEADE


Çmimi: 39,999 LEK /Cope
3 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Teleskop MEADE???? ????Hapja 70mm: Gjatesia Fokale 700mm, Raporti Fokal : f/10 ✅Controll Slow motion => ndjekje e lehte e objekteve diten dhe naten ????Pika e kuqe ndihmon ne vecimin e objekteve qe doni te observoni. ✅Ideal per vezhgimet satelitore dhe tokesore. ????Hena , Unazat e Saturnit, henat e Jupiterit apo objektet tokesore jane me afer se kurre???? Nëse nuk keni pasur kurrë një teleskop, Infinity 70 Refractor është një teleskop i mirë për të filluar në astronomi. Ky aperturë prej 70mm (2.8 inç) jep imazhe të ndritshme dhe të mprehta si për tokën ashtu edhe për objekte
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.