e
Oferta

Ore Fitness Me Prekje


Çmimi: 999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

Ore Fitness Me Prekje
Ekran me prekje.
Tregon te rrahurat e zemres, hapat, kalorite e harxhuara, distancen e pershkruar.
Aplikacion qe e shkarkon ne telefon.
Alarm per zgjimin ne mengjes.????
E karikueshme nepermjet fishes se USB.
Vetem per 999 leke
????Porosit tani. Cel: 069 331 0003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.