e
Oferta

Kufje Me Bluetooth


Çmimi: 899 LEK /Set
35 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Kufje Me Bluetooth????
Lidhja me telefonin me wireless pa kabuj.
Magnete te fuqishem.
Mban bateri deri ne 5 ore.
Stereo zeri te paster.
Te pajisura me mikrofon.
Pergjigjuni telefonatave ose degjoni muzike.
Distanca e kufjeve me telefon arrin deri ne 10m.
Vetem Per 899 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.