e
Oferta

Dylbi Comet


Çmimi: 2,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Supeeer Dylbi Comet Vetem Per ❌2999 Leke❌
✅ Rreze 50-900m nepermjet shkalles se zmadhimit.
✅Materiali i lenteve “Coated Optics”.
✅Vjen me dhurate me canten e posatshme qe e mbron nga demtimet + pastruesja mikrofiber + litar per mbajtjen e dylbive. ????????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.