e
Oferta

Shezllon Me Mbajtese Per Kembet


Çmimi: 1,999 LEK /Cope
65 Cope në dispozicion
Shto në shportë

???? Nje super model per ju sot ???? 
Ulese Shezllon me mbajtese per kembet e cila mund te perdoret edhe si tavoline.
Super material
Portabel
Jastek i vogel per mbeshtetjen e kokes. ????
1.999 leke????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.