e

Kufje Airpods Me Bluetooth I9S


Çmimi: 1,799 LEK /Set
39 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Kufje Airpods Me Bluetooth I9S????
Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth-it.
Degjoni muzike ose pergjigjuni telefonatave.
Bateri deri ne 3 ore.
Vijne bashke me kutine e tyre te karikimit.
1.799 Leke

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.