Orbitrek


Çmimi: 23,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Orbitrek

•Pajisje 4 ne 1. Ju mund te ushtroheni ne shtepi me stepin, bicikleten, tuisterin dhe girat vetem ne nje paisje inovative. Paisja eshte full me opsione e cila ka 5 ekrane qe ne te njejten kohe tregon pulsin, kalorite e harxhuara, distancen, shpejtsine, kohen e harxhuar.

????Vetem Per 23.999 Leke

????Porosit tani. Cel 069 33 10 003

????Transporti ne te gjithe Shqiperine.

????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.