Hoverboard 10 Inch


Çmimi: 22,499 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Hoverboard 10 Inch
Materiali defkon nuk rezistent ndaj thyerjeve dhe gervishjeve.
I pajisur me Bluetooth dhe bokse per muzike.????????
Ndricim LED me ngjyra.????
Bateria e madhe Samsung.????
Distanca e pershkruar me nje karikim 7-10Km.
Cmimi 22.499 Leke
????Porosit tani???? Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.