Hoverboard 6.5 Inch Me Gome Ne Doreze


Çmimi: 17,499 LEK /Cope
2 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Hoverboard 6.5 Inch Me Gome Ne Doreze????????????
Madhesia 6.5 Inch.
Materiali Defkon rezistent ndaj gervishjeve dhe thyerjes.
Doreze per lehtesi Transporti.
????Bluetooth dhe sistem audio.????????
????Bateri e madhe Samsung.
????Ndricim LED ne te dyja anet.
Vetem Per 17.499 Leke
????Porosit tani???? Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.