Kasetofon Per Benz W203


Çmimi: 46,999 LEK /Cope
5 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Kasetofon Per Benz W203
Ekran LCD 1024x600 HD.
Navigator me GPS.
Voltazhi: 12V.
Me Android 4.4.2.
RAM: 1GB.
ROM: 16GB.
Suporton GPS, BT, WiFi.
Procesor: MTK8127 1.3GHz.
Vetem Per 46.999 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 331 0003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.