Set Me Llamba LED K8 H4 Bixenon


Çmimi: 2,999 LEK /Set
4 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Set Me Llamba LED K8 H7, H4 Bixenon
Me helika metalike per ftohje.
Temperatura: 6000K
Ngjyra: E bardhe
Lumen: 4000lm
50000 ore pune
LED Cree
Voltazhi: 9-36V
Cmimi => 2.999 Leke
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.