Dron S70W


Çmimi: 24,999 LEK /Cope
//
Shto në shportë

????Dron S70W
Drita LED me ngjyra per te fluturuar ne erresire.
Modaliteti i kontrollit te shpejtesise per te perjetuar nje loje fluturuese.
Kamera 1080p full HD (kendi i rregullueshem) me lente me kend te gjere 120° eshte i akorduar per te kapur fotografi mahnitese dhe video.
Ndiqni me mode me sistemin e pozicionimit automatik GPS mundeson qe S70W te fluturoje vete per te kapur aventuren tuaj kudo qe te jeni.
Me modelin terheqës pa koke, duke zgjidhur plotesisht problemet pilot te humbjes se orientimit.
Me nje funksion kyç automatik te kthimit, droni mund te gjeje rrugen e lehte ne shtepi.
Vetem Per 24.999 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 331 0003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????
Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.