Bokse Makine Pioneer 220W


Çmimi: 1,799 LEK /Set
31 Set në dispozicion
Shto në shportë

????Bokse Makine Pioneer 220W
Set i bokseve me diameter 16cm.
Vetem Per 1.799 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????    

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.