Set Me Llamba LED H7


Çmimi: 4,999 LEK /Set
//
Shto në shportë

????Set Me Llamba LED H7
Me helika per ftohjen e llambes.
Temperatura: 6500K
Ngjyra: E bardhe
Fortesia e drites: 6000LM
Potenciali: DC9-32V 36W
30000 ore pune
Vetem Per 4.999 Leke????????
????Porosit tani. Cel: 069 33 10 003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.