Elektrik Dore Me Panel Diellor


Çmimi: 2,499 LEK /Cope
10 Cope në dispozicion
Shto në shportë

????Elektrik Dore
I pajisur me cekic, thike, busull, magnet dhe drite policie.
Drite 450 Lumens
LED: COB(5W) + CREE(7W)
Bateri e rikarikueshme.
Rezistent ndaj goditjeve.
Bateria: 18650mAh
Permasat: 46 x 32 x 195mm
Pesha 305g
Vetem Per 2.499 Leke
????Porosit tani. Cel: 069 331 0003
????Transporti ne te gjithe Shqiperine.
????Pagesa cash ne momentin e dorezimit.????

Produket tona mund te porositen nepermjet disa menyrave, duke perdorur CEL, Facebook, Chat, etj. Kostoja e trasportit per cdo produkt eshte 200 leke dhe dergohet me posten FEDEX. Porosite vonojne 3-4 dite pune qe nga momenti i porosise nga ana juaj.